Antalya Firma Rehberi

Firma Rehberi

Uncategorized

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Orak ayı 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini geliştirmeye eşış, dünya üzerinde sınırlı alanlarda ülkemizi temaşa etmesiyle öne çıdem bir Marifet Insanı ve Mucittir. Ülkemizde ferdî olarak safi başına öne çıdem en büyük oranda ilaç ciğererik patentinin hak sahibidir. Bu zamana denli yapmış oldukları buluşlar ve ilaç sektöründe çoğu büyük adımlarıyla öne çıdem Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Kendisine özgü fikirleri ve çaldatmaışmak istediği düzı izam etmek isteyen Alkoçlar, meyanğı Metehan Yeşil ile birlikte kurmuş oldukları Ar-Ge isminde izlenceın genel serıdır. Ar-Ge, Uygulayım bilimi Ihya Bölgeleri Kanunu’na için insanoğlunun olgun cebelarcığının yanında farklı etkenleri birleştirerek artırma çaldatmaışmaları sürdüren ve gelişen teknolojiyi kullanarak sistematik bir suni zekâ üretme sistemine maruz isimdir.
Ancak Ar-Ge projesiyle oturmak istemeyen kellearı anlamında ülkesini ruzuşeb temaşa eden Alkoçlar, bu zamana denli yaptığı berat kellevuruları ile bile meşhurdur. 143 adet kellevurulmuş ve 280’den lüks beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bunların yanında ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT şu demek oluyor ki ivedili gelişen olaylarda hızlı sonuç aldatmaınmasını sağlayan testler geliştirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Bendeübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Yılın Genç Marifet Ödülü’ne namzet olarak gösterilmiştir ve çoğu bilgi insanoğlununın desteğini alarak bu ödülü nailtır. 2020 senesinde ise yaptığı ilaç patentleriyle birlikte gene bu ödüle layık görülmüş ve nailtır.
Sahaında bundan sonra hakiki bir mahir olmasıyla birlikte kimsenin nüans edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda büyük bir öneme malik olan Alkoçlar, Dünya çapında mevki edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk kere sürülen flavonol glikozit esaslı yetişmek üzere antiviral birlikteşenin mucididir. Bunun izinını ise T.C Besin, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu birlikteşke tam olarak 21 parça bile formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içinde ise umum beyninde en çok berat kellevurusunu yaparak Türk Buluş belgesi Enstitüsü sonucuyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Yılın Marifet Insanı Ödülü’’ kendisine mevdutir.
Yaptığı çaldatmaışmalarla beşeriyet geçmişine faydasını hiç natamam etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı yapısı sebebiyle okşayıcı medarımaişetlere her sene imza atmayı başarmıştır. Yeri geldiği zamanda kötü meallar elde etse birlikte katiyen çaldatmaışmalarından vazgeçmemiş ruzuşeb olarak kendisini Marifet dünyasına göstermeyi başarmıştır. Özellikle incitmebeni terapilerine müteveccih yaptığı nörojenez miyojenez birlikte yetişmek üzere tedavi yuğrunda geliştirdiği birlikteşkeleri keşfederek beşeriyet geçmişine büyük bir etkiı dokunmuş ve patentini almıştır. Dünya üzerinde sağlam bilinmese bile temelı muteber molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek lütfetmek icabında PCT onaylı sildenafili içinde bulunduran pde5 inhibitöründen daha güçlü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuşdolaşma. Bu icadının değeri ise kestirmece olarak 3 Milyon Dolardır. Ancak malum şeylerin üzerinde çaldatmaışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde bile çaldatmaışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çaldatmaışmalarla Sierra Leone isminde devlete yardımcı olmuşdolaşma. ‘’Novir’’ isminde yaptığı antiviral formülasyonu ülke içinde mevcut birkaç vatandaşa deneterek üzerlerinde denemek isteyen mucidimiz yaptığı bu işte bile sükselı olmuşdolaşma. Tek kötü (yer ağırlık) özelliği bulunmayan bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’bile daha sonrasında ise 25’e doğru ülkede müsaadeı alınmıştır. Yekpare çaldatmaışmalarına tam odak çaldatmaışan Ar-Ge yetkilileri bu prosesten bile sükselı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar tek Ar-Ge projesiyle ülkemizde daha çok ön plana çıksa da Dünya üzerinde bile birbir hayli şirketin müşareket ve kurucu kadrosunda mevki almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isminde ilaç şirketinin Partner Sahibi ve Teknolojiden mesuliyetli serıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Uygulayım bilimi Transferleri ile alakalı ve mevduat aracıyla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesuliyetli serıdır.
şimal Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge Baş Danışmanı ve Başkan Apotrsıdır.
Belçika’da mevcut HC Pharma isminde bir Eczanenin Patronaj Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce berat ve geliştirdiği onlarca birlikteşkenin yanında insanoğluna yarayacak medarımaişetler üretmeyi savsaklama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin bellik lisansına da sahiptir. Buna müteveccih geliştirdiği 19 PGE-1 mRNA isminde formülasyonu vardır. Özellikle günlük hayatta yerıkların geçmesi ciğerin sınırlı bir zamanı beklesek birlikte bazıları kalıcı olabiliyorlar. Hem derinin dışarısından hem bile ciğererisinden kolayca bir halde tedavi edebilmek ciğerin bu kullanılıyor. Hatta eşeysel medarımaişetlev bozukluğunu da tedavi buyurmak ciğerin kullanılmaktadır. Ancak bununla kalmamış hınçe karşı mukavemetli ve güçlü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere malik olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isminde berat kellevurularının 2000 adetine doğruın hak sahibidir. Dünya üzerinde onun yaptığı medarımaişetleri kendisine çekerek bozmak isteyenler elbet başüstüne. Bu yüzden onun süksesını çekemeyen insanlar haklarını kendilerine çekmeye çaldatmaışsalar da Alkoçlar her zaman kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise temelı mevzularda hala meşru haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını cihetiyle uzun süreli kapanmalara ve içtimai hayattan uzak zaruri aile istirahatlarine maruz mütebaki dünya toplumlarında birbir hayli alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir yol kazanmış durumda.

Mevzuyla alakadar görüşünü beyan eden Spektral Holding Patronaj Müesses Eşserı Erdal Can Alkoçlar bu çağ ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen dönemin salgın şartlarından dolayı mecburi olarak artması özellikle ferdî bilişim ve teknolojik cihaz inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Daha önce lüzumlu ilaç, lüzumlu mühendislik ve bilişim alanlarında yatırımların çoğu gelişmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, bundan sonra alakadar sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz yerine yapılabilecek en sağlıklı katkı, inovasyonu genel anlamda bir milli bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna denli desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz sebebiyle son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine esenlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Dünya çapında yaptığı patentler ve ilaç sektörünün önde mevrut adı olarak öne çıkmaktadır. Marifet Insanı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse bile yatırımcı kişiliği ile bile öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine büyük miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, şimal Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge ve buna bir çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz yerine da büyük gelişmeler sağlayan Alkoçlar, Mas İlaç Mevduat Ar-Ge Şirketinin kurucu meyanğıdır ve aynı zamanda serıdır. Ülkemizde mevki düz öbür bilgi adamlarından daha çok öne çıkmasının sebebi ise çok büyük bir oranda farmasötik birlikteşatır patentinin hak sahibi olması ve kellevurusunu ilk yapan zat olmasıdır. 2010 senesinden bu yana denli yaptığı antreimler ve bulmuş olduğu molekülleri genel olarak insanlığın gerçek lakinçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle incitmebeni düzında çaldatmaışmalarını ruzuşeb enlileterek ruzuşeb faydası dokunmaktadır. Türkiye’bile birbir hayli kere Türkiye Yılın Marifet Insanı ödülüne layık görülmüştür. Ancak ülkemizde bileğil memleket dışında şu demek oluyor ki kürevi anlamda da birbir hayli ödülleri alarak bulmuş olduğu farklı otların hakkındalığını almıştır. Vasatğı olan Metehan Yeşil ile birlikte okşayıcı medarımaişetlere imza atmaya devam eden Alkoçlar, çaldatmaışmalarını kendi şirketi üzerinde hayata geçirmeye devam ediyor. Ülkemiz ciğerin yararlı olmasını düşündüğü otlarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı medarımaişete yarayacak otları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan gibi bize yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme mevrut blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon gibi kavramlar birbir hayli farklı iş koluna entegre olmaya devam ederken bir faaliyetler ülkemizde bile gündeme gelmeye kelleladı.

Ülkemizde çalışma gösteren ve bu alanda çaldatmaışmaları mevcut Spektral Mevduat Bankası Eş Başkanı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir ulanmış kıymet yaratacağını kaydetti. Türkiye’bile madencilik düzındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklanan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok doğru zamanda ülkenin doğusunda mevki düz bir altın sahası ile birlikte kellelatacağız.” şeklinde paylaşımda bulundu.

Kripto varlıklardaki fiyat bileğmedarımaişetikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir mevduat aracı olarak kalmasını esenlamanın yolunun mıhlı kıymet veya miktara malik “Stablecoin”lerden geçtiğini belirten Spektral Mevduat Bankası Başkan Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Set’a basıcı maden ruhsatları ile esenlanabileceğine ilgi çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Set maden ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak meşru ast yapısı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı esenlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile alakadar bile olgun veren Yeşil şu açıklamalarda bulundu: “Yeni kayar modülü(staking) projemize daimaî teminat olarak medarımaişettiraklerimizden Anadolu Kalsit AŞ’nin kalsit pres müsaadeını da vereceğiz. İzmir 6. Ticaret Mahkemesi’nin 2021/66 nüshalı Yönerge’si ile bileğerlenen 292 milyon ekü değerinde bir uygulayım teminat ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi aracılığıyla 74332 Rapor No.su ve 18.06.2020 eser zamanı ile planlı Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’bile pomza ve perlit sahası yetişmek üzere iki sınai hammadde maden sahasını almış olduğunı duyurdu.

Şirketten meydana getirilen alfabelı açıklamada ufuklerine mevki maruz TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Iyi Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye büyük ulanmış kıymet mizan potansiyeline malik olduğunu belirtti.

Perlitin yapım piyasasında ısı ve ün yalıtımı vacip olan alanlarda kullanılacak olan gereç olduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Gururını gerçekleştirdiğimiz pomza maden sahasının ise katıksız gereç yapısındaki tırı vırıluklar sebebiyle faik derecede ısı ve ün yalıtımı özelliklerine malik. Bu özelliği sebebiyle kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan faik oranlarda yalıtım esenlıyor.’ bileğerlendirmesinde bulundu..

TBY Holding İnovasyon Direktörü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi halka sunma planları olduğunu söylemiş oldu. Alkoçlar, ‘İlgili maden sahalarının meyan vadede CRIRSCO kriterlerine amelî rezerv tespit raporları düzenlenerek halka sunmaı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada mevki düz ayrıntılara için hatta, TBY Holding geçen ay İnovasyon Direktörü Alkoçlar nezdinde Alman Sağlık Bakanlığı’nda GBTÜ muadili bitkisel ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, geçen günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle enerji tesisinin yüzdelik 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Leave a Reply

Seo Fiyatları https://seramikmodelleri.name.tr/ https://besiktasmarangoz.name.tr/ https://camasirsepeti.name.tr/ https://pelusoyuncak.name.tr/ https://mockup.name.tr/ IQOS
Puro Satın Al puff bar satın al
instagram takipçi satın al